Savaşta yaralanan Ukraynalı model, Playboy’a poz verdi

Ukraynalı model ve TV sunucusu İrina Bilotserkovets, savaşta yaralandıktan sonra geçirdiği ameliyatların ardından Playboy’a poz verdi.

Kiev Belediye Başkanı Vitali Kliçko’nun asistanının eşi olan Bilotserkovets, geçen yıl savaş başladıktan iki gün sonra 26 Şubat’ta düzenlenen saldırıda yaralanmıştı.

Playboy’la söyleşisinde Bilotserkovets, üç çocuğuyla birlikte arabayla eve dönerken bir anda kendilerini çatışmanın ortasında bulduklarını belirtti. “Yalnızca başımda inanılmaz bir acı hissettiğimi hatırlıyorum” diyen Ukraynalı model, saldırıda doğrudan kendisinin hedef alınıp alınmadığını bilmediğini ifade etti. Aldığı yaralar nedeniyle hastanelik olduğunu belirten Bilotserkovets, “Ukrayna’daki doktorlar bana ‘Büyük ihtimalle öleceksin’ dedi. Ben bunu kabul etmedim, eşim de etmedi” dedi.

Bilotserkovets, bunun üzerine Almanya’nın başkenti Berlin’deki bir kliniğe gidip 4 kez ameliyata girdiğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“FRANKENSTEIN’IN CANAVARINDAN FARKSIZDIM”

“Bir gözümü kaybetmiştim, her yerimden tüpler çıkıyordu, saçlarım ameliyattan dolayı kazınmıştı. Her yerimde dikişler ve yaralar vardı. Frankenstein’ın canavarından farksızdım. Çenem de parçalanmıştı.”

Bilotserkovets, başarılı geçen ameliyatların ardından, sanatçıların kurduğu ve cephede savaşan askerlere moral vermek için etkinlikler düzenleyen Ukrayna Kültür Birlikleri adlı gruba katıldığını da belirtti.

Playboy Ukrayna, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 24 Şubat 2022’de verdiği emirle başlayan savaşın ardından sayılarını sadece dijital olarak çıkarıyordu. Bilotserkovets’in metal bir bikiniyle kapağında yer aldığı Playboy’un son sayısı savaşın başından beri fiziksel basılan ilk kopya oldu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx