Halo Infinite Büyük Bir Mart Güncellemesi Alıyor

343 Industries, Halo Infinite için uzun “Sezonlar” halinde yeni içerik yayınlama konusundaki önceki planını yerine “Operasyonlar“a geçeceğini duyurmuştu. Şimdi ise şirket, Halo Infinite için bazı büyük değişiklikler yapmayı vaat eden büyük bir Mart güncellemesi yayınlayacağını açıkladı.

343 Industries, bir blog yazısında güncellemenin 19 Mart tarihinde yayınlanacağını belirtti. Belki de en büyük yeni özellik, oyunun ağ modelinin yenilenmesi. Şirket, Aralık ayında Firefight: King of the Hill modu için modelde bazı değişiklikler yaptı ve o zamandan beri daha fazla iyileştirme yaptı. 343 Industries, bu değişikliklerin “daha iyi ve daha tutarlı bir çok oyunculu deneyimle sonuçlanacağını” ifade ediyor.

Bu güncellemeyle gelen bir diğer değişiklik ise yeni bir hile önleme aracı. Easy Anti-Cheat, her maçın bütünlüğünü sağlamak ve hileyle mücadele etmek için Halo Infinite oynarken oyuncuların oyun dosyalarını izleyen bir araç olacak. Mart Güncellemesi ile tespit ve uygulama yetenekleri geliştirilecek, oyunun genel güvenliği ve hilecilere yanıt verme yeteneği büyük ölçüde iyileştirilecek.

Güncelleme, Halo: Infinite topluluğu Forge yaratıcıları tarafından hazırlanan yedi haritadan oluşan yeni bir Squad Battle çalma listesini içerecek. Firefight Custom ile Firefight: King of the Hill modunda değişiklik yapmanın yeni bir yolu da mevcut. Blog gönderisinde bu varyant şöyle açıklanıyor: “Bu, Firefight: King of the Hill’in üst düzey yapısını (Setler, yaşamlar, kafatasları, puanlama, Özel Oyun seçenekleri) olduğu gibi koruyan, ancak tepelerle ilgili tüm mantığı ortadan kaldıran “boş” bir Firefight modudur.”

Son olarak büyük güncelleme, oyunun bazı silahları için birtakım ayarlamalar, bazı Forge harita düzenleyici düzeltmeleri ve oyun için genel yaşam kalitesi iyileştirmeleri içerecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx