Ajda Pekkan’ın eski aşkı Bülent Çavuşoğlu ile görüntülendi! Etel Sason yüzünü gizledi

Pop müziğin efsane isimlerinden Ajda Pekkan, 2012’de kendisinden 22 yaş küçük iş insanı Bülent Çavuşoğlu ile aşk yaşamaya başlamış, ilişki sekiz yıl sürmüştü.

Birlikteliklerini sürpriz şekilde noktalayan Bülent Çavuşoğlu ile Ajda Pekkan’ın arasının ihanet yüzünden açıldığı haberleri magazin gündemine gelmişti.

AYRILIK SEBEBİ ETEL SASON MU?

2021 yazında Bodrum Gündoğan’daki bir otelin plajında Ajda Pekkan’ın bir dönem menajerliğini yapan Etel Sason ile aynı kareye giren Bülent Çavuşoğlu, kafaları karıştırmıştı. Ayrılık nedeninin Etel Sason olduğu iddia edilmişti.

PANİK OLDU!

İş insanı Bülent Çavuşoğlu ve Etel Sason, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını görünce jet hızıyla arabaya binen Sason’un panik halleri dikkat çekti. Sason, araca bindikten sonra da elleriyle yüzünü kapattı ve gazetecilerin kendisini görüntülemesini engellemeye çalıştı.

ÇAVUŞOĞLU’NDAN RAHAT TAVIRLAR

Etel Sason’un araç içindeki gergin halinin aksine Bülent Çavuşoğlu’nun rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. İkili, ünlü iş insanının kullandığı araçla Nişantaşı’ndan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx