XPG, Xtreme Saga Fan Club’ı Duyurdu

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve etraf üniteleri üreten XPG, bugün Xtreme Saga Fan Club’ı duyurdu. Temmuz’da erişilebilir olacak bu yeni program, Xtreme Saga hayranlarının Xtreme Saga topluluğuyla direkt irtibat kurmasına ve blockchain teknolojisi aracılığıyla fandomlarını Metaverse’de sergilemesine imkan tanıyacak bir program olacak.

Xtreme Saga Evreni

Xtreme Saga,  galakside yayılan zalim bir kümeyle savaşan Mera ve arkadaşlarının öyküsünü anlatan bir bilim kurgu animasyon serisidir. Çağdaş oyun kültürüne hitap eden ve markanın eser kümelerini birbirine güçlü bir kıssayla bağlayan kainatın daima genişleyen içeriklerini, Xtreme Universe resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Xtreme Saga Fan Club

Xtreme Saga Fan Club ile birlikte XPG, hayranlarına hem Xtreme Saga öyküsüyle kendine has bir cihan yaratmak, hem de son teknoloji XPG eserlerini bu öyküyle tanıtmayı amaçlıyor.

Programın lansmanını kutlamak için, sonlu sayıda iştirakçiye, sonlu sayıda Xtreme Saga temalı NFT’ye erişim kazanarak XPG’nin “Meraverse”ine girme fırsatı verilecek. Bu NFT’ler, salt imaj temsilinin ötesine geçerek eşsiz bir bağı temsil ediyor.

Xtreme Saga’nın fırsat ve mükafatları, sadece Fan Club üyelerine özel olarak sunulacak. Oyun ve toplumsal etkileşim alanında yeni teknolojilerle ilgilenen XPG, bu teşebbüsü teşvik etmek için, açılış merasiminden elde edilen ETH pahasının tamamını yapılacak çekilişte Fan Club’ın şanslı bir üyesine armağan edecek. XPG’nin fizikî eserleri de dahil olmak üzere çeşitli büyük mükafatlar Fan Club üyelerini bekliyor.

Xtreme Saga Fan Club Çıkış Tarihi

Xtreme Saga Fan Club Temmuz ayından itibaren resmi olarak erişilebilir olacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.