Ortaköy’de otelde feci ölüm! Çiftin tartışırken son görüntüleri ortaya çıktı

Beşiktaş, Yıldız mahallesinde bulunan bir otelde önceki gün meydana gelen olayda Gıda ve İnşaat firması sahibi olduğu öğrenilen Ebru Cizdam, otelin çatısından aşağı düşerek hayatını kaybetti. Olaydan sonra başlatılan soruşturmada Ebru Cizdam’la olay anında aynı odada olan 26 yıllık eşi Özgür Aydoğan gözaltına alındı.

0080da8b59068d867b9b1bbf6ce76111

“ONU İNDİRMEYE ÇALIŞIRKEN AŞAĞI DÜŞTÜ”

Cinayet Büro Amirliğinde işlemleri yapılan Özgür Aydoğan, eşiyle birlikte Almanya’da yaşadıkları ve iki çocukları bulunduğunu söyledi. Özgür Aydoğan’ın 25 Şubat 2022 tarihinde ticaret ve turizm amaçlı Türkiye’ye geldiklerini olaydan bir gün önce olayın meydana geldiği otele yerleştiklerini söylediği belirtildi. Olay gecesi Otele yakın bir barda alkol aldıklarını söyleyen Özgür Aydoğan, eşinin alkolün etkisiyle barda olay çıkardığını bu nedenle saat 01.00 sıralarında otele geri döndüklerini anlattı.

Odalarına çıktıklarında eşinin biraz hava alacağını söyleyerek terasa çıktığını anlatan Özgür Aydoğan, “Onu merak ettim. Terasa baktığımda göremedim. Daha sonra onun çatıya çıktığını fark ettim. Onu indirmeye çalıştım. Ancak başarılı olamadım. Aşağı düştü” dediği öğrenildi.

a8945e4aec49d13ea4fe389c494a6a30

ÇİFTİN TARTIŞMASINI GÜVENLİK KAMERALARI KAYDETTİ

Öte yandan çiftin olay öncesinde sokakta yaşadıkları tartışma ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntülerde Özgür A.’nın kendisine doğru hamle yapan eşini sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

Poliste işlemleri tamamlanan Özgür Aydoğan adliyeye sevk edildi. Özgür Aydoğan tutuklandı.

DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.