Esra Ezmeci’ye iğrenç hamilik itirafı! Kocasının sırrını ifşa etti

Her gün kendisine gelen itiraf ve soruları toplumsal medya hesabından yayınlayan Psikolog Esra Ezmeci, bir bayan takipçisi tarafından gelen itiraf karşısında ne diyeceğini bilemedi. Kimileri paylaşımların kurgu olduğunu belirtsede gelen paylaşımlar gündemde konuşulmaya devam ediyor. İşte Esra Ezmeci’ye gelen enteresan hamilelik itirafı.

HER YAŞTAN SORU VE İTİRALAR GELİYOR

Kitapları ve toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Esra Ezmeci, kadın-erkek alakaları için sistemler öneriyor. Çapalama ve tuzlama taktikleri ile ortaları makus olan çiftleri düzelttiğini belirten Ezmeci, değişik teknikleri ile çok fazla takipçisi kitlesine sahip. Genelde bayanların ileti attığı Ezmeci’ye her yaş kümesinden itiraflar geliyor.

“KOCAMIN PANTOLONUNDAN GEBE KALDIM”

İlişkiler sorularını yanıtlayıp toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci’ye bu kere da hamilelik itirafı geldi. Bir bayan takipçisi eşinin pantolonundan gebe kaldığını belirterek Esra Ezmeci’den yardım istedi. Bayan takipçisinin, “Kocamın işvereninden gebe kaldım, kocam yönetim edelim ben bakarım diyor” itirafına karşılık Ezmeci ise, “Böyle dinamikler hem sizin hem de doğacak çocuk için travmatik Burada bir çocuk kelam konusu ise sizin istek ve dürtülerinizin ehemmiyeti kalmaz. Kendiniz için yapmazsanız da Doğacak çocuğunuz için gerçek olanı seçmelisiniz” cevabını verdi.

İŞTE HERKESİ HAYRETE DÜŞÜREN O İTİRAF

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.