Büyükçekmece’de gasp: Şoför direnince ‘Kafasına sık’ diye bağırdılar

Büyükçekmece Atatürk Mahallesi’nde bulunan bir sitenin önünde arabası ile siteye gelen Ayhan Bahçekapılı, geçen çarşamba günü gece saatlerinde aracını otoparka park etmek istedi ancak yer bulamadı.

Bunun üzerine tekrar caddeye çıkan Bahçekapılı’nın etrafını arabası ile gelen 3 kuşkulu çevirdi. Belinden tabanca çıkaran şüpheliler, sürücüyü araçtan indirmeye çalıştı.

OTOMOBİLİ GASBEDİP KAÇTILAR

Bahçekapılı’nın direnmesi üzerine bir kuşkulu, “Sıkın kafasına” diyerek bağırmaya başladı. Daha fazla direnemeyen Ayhan Bahçekapılı, arabasından indi. Şüpheliler arabası gasbedip olay yerinden uzaklaştı. Bahçekapılı, polis merkezine giderek şikayetçi olurken, yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

“KOMŞUMUZ DİRENİNCE ‘KAFASINA SIK’ DİYE BAĞIRIYOR”

Bahçekapılı’nın komşusu İbrahim Tekin, “Gece saatlerinde otoparka geliyor, yer bulamayınca dışarı çıkıyor. Dışarı çıktığı sırada şüphelileri görüyor. Onlarda lüks bir araba var. O sırada bu şahıslar de peşinden geliyor. Gelip aracı buraya park ediyor. 3 kar maskeli kişi yanına geliyor. Silahlılar, ‘Anahtarı ver’ diye bağırıyorlar. Komşumuz da biraz gayret ediyor. Ne kadar dirense de sonunda bırakıyor. En memnun olduğumuz taraf kimsenin canına bir şey gelmemesi. Silahı başına dayayıp, aracı alıyorlar. Öbür araçta bekleyen kuşkulu, komşumuz direnince ‘Kafasına sık’ diye bağırıyor” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.