Beşiktaş, Christian Fassnacht’ı gündemine aldı

Spor Toto Harika Lig’de yeni dönemde şampiyonluğa odaklanacak olan Beşiktaş, teknik yönetici Valerien Ismael’in raporu doğrultusunda teşebbüslerini hızlandırdı. Siyah-beyazlıların, İsviçre’de Young Boys forması giyen orta saha oyuncusu Christian Fassnacht’ı istediği tez edildi.

BEŞİKTAŞ, MUTABAKAT YERİ ARIYOR

İsviçre’deki günlük gazetelerden biri olan 20 Minuten’in haberine nazaran; Beşiktaş devreye girdi. 1 yıllık daha kontratı bulunan orta saha oyuncusu için Beşiktaş, Young Boys ile mutabakat yeri arıyor. Young Boys’un 4-5 milyon franklık transfer fiyatını ödemek durumunda olduğu tabir edildi. Öte yandan haberde futbolcunun da transfere sıcak bakabileceği belirtildi.

SAKATLIK MESELELERİ YAŞADI

Christian Fassnacht daha evvel Almanya Ligi takımlarından Werder Bremen’in de transfer gündemine gelmişti. Geçen dönem futbolcu çeşitli sakatlıklar yaşamıştı. Ayak bileği yaralanması, bağ hasarı ve uyluk gerilmesi üzere problemler yaşayan futbolcu 25 maçı kaçırdı.

FASSNACHT’IN PERFORMANSI VE BONSERVİS BEDELİ

Buna rağmen Christian Fassnacht 18 müsabakada 11 gol ve 4 asistlik performansıyla dikkatleri üstüne çekti. 30 Haziran 2023 tarihine kadar Young Boys ile kontratı bulunan futbolcu, orta sahanın sağında, solunda ve 10 numara konumlarında misyon alabiliyor. Oyuncuya Transfermarkt bilgilerine nazaran 4 milyon Euro paha biçiliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.