Ali Koç ve Jesus’u karşı karşıya getiren futbolcu!

Geçtiğimiz yaz döneminde İtalya’dan çok büyük umutlarla ve 4.70 milyon euroluk bonservis ile Fenerbahçe’ye transfer edilen Joao Pedro, Ali Koç ve Jorge Jesus’u fikir ayrılığına itmiş durumda.

Bir türlü bekleneni veremeyen 31 yaşındaki hücum oyuncusunu, Portekizli teknik direktör dışında pek destekleyen yok!

FENERBAHÇE’DE ALİ KOÇ VE JORGE JESUS FARKLI DÜŞÜNÜYOR

Geldiği günden bu yana beklentilerin altında kalan ve yaşadığı sakatlık ile daha da formsuz hale gelen Joao Pedro, takımın gol yükünü çekmekten çok uzak durumda!

Son olarak Kadıköy’deki hazırlık maçında Zenit’e karşı ilk 11 başlayan Pedro, sahada pek bir varlık gösterememiş ve eleştirilerin odak noktası olmuştu… Ayrıca bir de penaltı kaçıran İtalyan hücumcu, yönetim ile hoca arasındaki fikir ayrılığının daha da netleşmesini sağlamış oldu.

Nihayetinde ise yönetimin daha farklı hücum seçeneklerini kurgulamasını beklediği Jorge Jesus, tercihini Joao Pedro’dan yana kullanmaya devam edecek gibi duruyor.

YAZIN VEDA EDİLECEK

Fenerbahçe forması ile 18 maça çıkan ve sadece 2 gol ile 1 asistlik fark yaratabilen İtalyan hücumcu, yazın gönderilecekler listesinde başı çekiyor.

6.5 milyon euro güncel piyasa değeri olan Pedro’nun, en azından 4 milyon euro civarlarında bonservis bedeli getirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir